Корпоративи в компанії

corporativ corporativ

Ті, котрі вміють добре працювати, як правило, і відпочивають не гірше! Кожен співробітник нашої компанії унікальний і має свої захоплення, способи релаксації, відпочинку і проведення часу після роботи. Хтось знаходить свій “дзен” в караоке, наспівуючи хіти двохтисячних, хтось, озброївшись спінінгом і наживкою, годинами вудить рибу в озері, а хтось грає в “скрабл” або “крокодила” після смачного шашлику, розділеного з друзями. Але кожен з них знаходить розвагу для себе на нашому спільному корпоративі, де ми намагаємося знайти дозвілля всім без винятку.

Ми вміємо веселитися, відпочивати і відриватися по повній, підбираючи як активні види відпочинку, так й інтелектуальні, де жоден співробітник не буде нудьгувати або відчувати себе ніяково. Такі заходи, які допомагають забути на деякий час про роботу і щоденну рутину, необхідні не тільки для налагодження спілкування всередині колективу, а й для прояву особистих якостей, талантів і здібностей. Часто, саме в невимушеній обстановці, народжуються великі ідеї, створюються шедеври і починаються успішні справи. Унікальність і безпосередність кожного, хто створює історію “Сіба-Вендінг”, підкреслює обраний нами курс до успіху

ФК "Сіба-Вендінг"

FK FK

Ми - команда не тільки в бізнесі, але і в спорті. Беручи участь у змаганнях Київського футбольного турніру “Elastico”, ФК "Сіба-Вендінг" добре знає що таке "Катеначо", "дубль-ве", "дриблінг" і "винос". Якщо Ваші руки при згадці цих слів тягнуться до м'яча, а нога автоматично сама підскакує вгору - тоді саме час приєднатися до нашої команди і заряджатися божевільною енергетикою спорту, досягаючи перемог разом з нами! Будемо раді, також, новим вірним вболівальникам і чарівним вболівальницям в рядах нашої футбольної підтримки.

Ми не займаємося штучним тім-білдінгом, а віримо в силу спорту, яка здатна зблизити і згуртувати людей для досягнення перемоги! І запрошуємо всіх бажаючих стати незамінним гравцем нашої команди, яка відвоювала перше місце в чемпіонаті Elastico в лютому 2018 року, поборовшись з не менш гідними командами на полі.

ФК "Сіба-Вендінг" складається зі співробітників нашої компанії, і це ще раз доводить, що ми не просто працюємо пліч-о-пліч, а живемо, розвиваємося, розслабляємося, тренуємося і перемагаємо разом. Наша перемога - це чесність (без жовтих і червоних карток), здатність розуміти напарника з півслова, довіру і, звичайно ж, постійні тренування.

Міжнародні виставки

vistavka vistavka

Хто володіє інформацією, той володіє світом. Згодні? А й дійсно! Якщо хочеш бути кращим, потрібно постійно вчитися, вбирати досвід партнерів і конкурентів, бути у центрі нових відкриттів світу, який змінюється кожного дня. Ми повністю підтримуємо це гасло.

А тому ми щороку приймаємо участь не тільки у різноманітних вітчизняних, а й міжнародних виставках Італії та Європи. Кожного разу Сіба-Вендінг відправляється до Мілану на Міжнародну виставку вендінгових технологій Venditalia, щоб першими дізнаватися як покращувати сервіс на ринку України.

Для нас важливо надавати сервіс, який по якості відповідає найвищим міжнародним стандартам вендінгу. Ми пропонуємо продукт, котрий лишає присмак за яким повертаються.